Avicar
 apartments and cars in tallinn and estonia

eesti keeles
in english
suomeksi
Firmast   Üürihinnad   Üüri üldtingimused  Autod   Broneerimine  
Üüri üldtingimused

Üüriperiood
Minimaalne üürperiood on 1 ööpäev (24 tundi).

Maksmine

Üüri eest tasutakse ettemaksuna maksekaardiga (VISA, EuroCard, MasterCard, American Express, Diners Club International), arvega või sularahas. Broneeringu korral maksab klient ette ühe üüripäeva hinna ja ülejäänud üürisumma tasutakse üürperioodi alguses. Broneeringu tühistamisel või auto hilisemal mitteüürimisel broneeringis fikseeritud kuupäeval broneerimistasu ei tagstata. Peale sõiduki broneerimist ja broneerimistasu maksmist tagatakse kliendile auto tema poolt fikseeritud üüriperioodi algusest arvates ühe üüripäeva jooksul. Peale nimetatud tähtaega ei ole broneering enam üürileandjale siduv. Krediitkaardi puudumisel lisandub üüritasule deposiit 2500.- krooni, mis tagastatakse üüriperioodi lõpus.Kui rentnik viivitab summade tasumisega rendileandjale on rentnik kohustatud maksma rendileandjale viivist 1% tasumata summalt päevas kuni võlguoleva summa tasumiseni. Summade maksmisel loetakse kõigepealt tasutuks viivis ning seejärel põhivõlg. 

Kindlustus
Kohustuslik liikluskindlustus.

Kohustuslik liikluskindlustus katab kolmandate osapoolte kahjud ja sisaldub kõikides hindades ja pakkumistes.

CDW (liikluskindlustus)
Liikluskindlustus vähendab üürija omavastutust kuni 5 000 kroonini(319,69 EUR) ja sisaldub kõikides hindades ja pakkumistes. Purunenud rehvi / velje korral liikluskindlustus ei kehti.

Üürihind sisaldab lisaks kindlustustele, piiramatut kilometraazi (Balti- ja Põhjamaades), 24 tundi hädaabi teenust (Eesti Vabariigi piires), pestud ja korras autot, vajadusel vahetusauto ja toomise ning viimise Tallinna piires (alates 2 päevast).

Kütus
Auto on üüriperioodi alguses täispaagiga. Sõiduki tagastamisel mitte täispaagiga tasub rentija puudu oleva kütuse eest 20 kr/l. Soovi korral on võimalik osta kütus ette üüriperioodi algul ja tagastada auto tühja paagiga.

Auto kohaletoomine ja äraviimine
Auto toomine ja äraviimine on Tallinna piires tasuta kella 09:00 - 18:00 alates kahepäevasest perioodist (18:00 - 09:00 tasu 250.- krooni).
Väljapoole Tallinna rakendatakse kohaletoomise tasu 4 kr/km.

Dokumendid
Aviscar Baltic Oü-st üüritud sõidukit võib juhtida vähemalt 1 a. juhistaaziga ja 21 a. vanune isik. Rahvusvaheline autojuhiluba on nõutav siis, kui rahvuslik juhiluba ei ole ladina tähtedega või kui see on välja antud riigis, mis ei ole ühinenud Viini liiklusstandardi konvenstiooniga 8 novembrist 1968.

Auto üürimiseks vajalikeks dokumentideks on pass (ID kaart) ja juhiload (ei kehti ajutised load). Koopiad dokumentidest jäävad üürileandjale. Tagatistingimusena on soovitavalt krediitkaardi olemasolu. Juriidilistel isikutel on vajalik allakirjutaja pass (ID kaart) ja vajadusel firma volitus või B- kaardi koopia.

Lisateenused

Üürileandja nõusolekul võib autot juhtida ka teine isik. Lisajuhi kandmine üürilepingule on 100.- krooni.

Lapse turvaistme üür 236.-krooni (kuni 14 päeva), suusaboksi rent 90.- krooni päevas.

Sõidul väljapoole Eestit lisandub piiriületus tasu 250.- krooni.

Aviscar Autorent